My na Facebook`uPodaruj 1%


Klub Kolarski „LKS Atom Dzierżoniów” jest organizacją pożytku publicznego nr konta 98 2030 0045 1110 0000 0153 9380

Klub Kolarski „LKS Atom Dzierżoniów”

58-200 Dzierżoniów
os. Tęczowe 9
NIP 882-000-34-21
Regon890038482
nr KRS 0000103666


ZdjęciaFilmyPATRONI MEDIALNI
Dołącz do Klubu Kibica


AKTUALNOŚCIAurela Nerlo z LKS Atom Boxmet Dzierżoniów wygrywa eliminację Mistrzostw Polski w kryterium ulicznym!

2016-07-04

Aurela Nerlo z LKS Atom Boxmet Dzierżoniów zajęła 1 miejsce w kategorii juniorek w II edycji Nestle Fitness Tour de Toruń, które było kolejną eliminacją Mistrzostw Polski w kryterium ulicznym. Nie był to jedyny sukces Aureli podczas tego startu ponieważ od startu jechała aktywnie i zabrała się w decydującą ucieczkę wyścigu. Taka jazda dała jej 3 miejsce w rywalizacji najlepszych kobiet open. Nestle Fitness Tour de Toruń ro..

CZYTAJ DALEJ


Aurela Nerlo z LKS Atom Boxmet Dzierżoniów Wicemistrzynią Polski!

2016-06-28

Aurela Nerlo z LKS Atom Boxmet Dzierżoniów zdobyła tytuł Wicemistrzyni Polski juniorek w wyścigu jazdy indywidualnej na czas podczas Szosowych Mistrzostw Polski rozgrywanych w Świdnicy. Aurela ustąpiła jedynie Wiktorii Pikulik z BCM Nowatex Ziemia Darłowska, a trzecie miejsce na podium zajęła Ewelina Sikora z klubu WLKS Krakus BBC Czaja. Aurela potwierdziła swoją dobrą dyspozycję w tej konkurencji kolarstwa i pewne zmierzała po mi..

CZYTAJ DALEJ


Aurela Nerlo dwa razy pierwsza w Pucharze Polski! Dorota Przęzak druga a Ewelina Szybiak trzecia!!

2016-06-13

W dniach 10-12.06.2016r. w Strzelcach Krajeńskich odbyła się kolejna seria szosowego Pucharu Polski oraz Kryterium Czaru i Ognia zaliczane do Mistrzostw Polski w Kryterium Ulicznym. Podczas tych startów zawodnicy LKS Atom Boxmet Dzierżoniów odnieśli sporo sukcesów. Pierwszego dnia zawodów odbyły się wyścigi jazdy indywidualnej na czas gdzie w rywalizacji juniorek pewnie zwyciężyła Nerlo Aurela zaś w elicie kobiet Ewelina Szybia..

CZYTAJ DALEJ


Aurela Nerlo wygrywa jazdę na czas w Pucharze Polski!

2016-06-07

Aurela Nerlo z LKS Atom Boxmet Dzierżoniów pewnie zwyciężyła w wyścigu jazdy indywidualnej na czas w kategorii juniorek podczas IV serii Pucharu Polski rozgrywanego w Turawie. Drugie miejsce zajęła Sikora Ewelina z WLKS Krakus BBC Czaja a trzecie Perekitko Karolina z TKK Pacyfic Nestle Cycling Team. Puchar Polski w Turawie rozpoczął się od wyścigów jazdy indywidualnej na czas, rozgrywanych w miejscowości Niwki. Miejsca zawodnik..

CZYTAJ DALEJ


Ewelina Szybiak zwycięża w Pucharze Polski! Weekendowe sukcesy LKS Atom Boxmet Dzierżoniów w Darłowie!

2016-05-31

Ewelina Szybiak z LKS Atom Boxmet Dzierżoniów zwyciężyła w wyścigu jazdy indywidualnej na czas w drugim dniu rywalizacji Pucharu Polski w Darłowie w kategorii elity kobiet. Tego dnia również Aurela Nerlo stanęła na najniższym stopniu podium w kategorii juniorek ustępując pierwszej na mecie Pikulik Wiktorii z BCM Nowatex Ziemia Darłowska i drugiej Nikoli Różyńskiej z ALKS Stal Ocetix-Iglotex Grudziądz. Nasze zawodniczki już ko..

CZYTAJ DALEJ


Aurela Nerlo z LKS Atom Boxmet Dzierżoniów zwycięża w 44. Grand Prix Częstochowy!

2016-05-18

Aurela Nerlo z LKS Atom Boxmet Dzierżoniów zwyciężyła w kategorii juniorek w 44. Międzynarodowym wyścigu kolarskim ?Grand Prix Częstochowy? o Puchar Prezydenta Miasta, które było zarazem II eliminacją do Mistrzostw Polski w kryteriach ulicznych. Wyścig rozgrywany był na selektywnej rudzie zlokalizowanej w centrum miasta a trasa prowadziła pod podjazd na Jasną Górę. Również w rywalizacji juniorek Sandra Traczyk zajęła 9 miejs..

CZYTAJ DALEJ


wcześniejsze

nowsze

SPONSORZY